Prima Garden. Po pierwsze ogród
prima garden
Oferty specjalne


Zakładanie ogrodów

Zakładanie ogrodów jest główną działalnością firmy prima garden. Przedsięwzięcia realizujemy w oparciu o projekty własne oraz wykonane w innych pracowniach. W przypadku mało skomplikowanych prac wystarczą wytyczne i wskazówki Klienta.

Zamówienia dotyczące kompleksowego wykonania terenów zieleni realizowane są przez wykwalifikowaną kadrę pracowniczą przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Przy wykonywaniu prac stosujemy techniki proekologiczne, które nie ingerują w środowisko naturalne. Do realizacji ogrodów wykorzystujemy materiał roślinny wysokiej jakości, pochodzący z najlepszych gospodarstw szkółkarskich.

Zajmujemy się pracami przygotowawczymi, realizacją zakupu oraz transportu niezbędnych materiałów. Zakładamy trawniki, oczna wodne, systemy nawadniania i oświetlenia.

Przed rozpoczęciem prac, na podstawie projektu, sporządzany jest szczegółowy kosztorys wstępny, zawierający wszelkie przewidywane koszty związane z budową ogrodu. Po akceptacji oferty przez Klienta podpisywana jest między stronami umowa na realizację projektu.


Imię i nazwisko:


Numer telefonu:


Emial:


Miasto:


Ulica:


Treść wiadomości: