Prima Garden. Po pierwsze ogród
prima garden
Oferty specjalne


Oświetlenie ogrodowe

Oferujemy Państu doradztwo przy zakupie oraz montaż systemu oświetlenia odpowiedniego do Państwa ogrodu. Systemy oświetlenia ogrodowego instalujemy najczęściej w miejscach uczęszczanych po zmroku: przy schodach, ścieżkach, alejkach, altanach czy podjazdach do garażu. W takich miejscach najlepiej sprawdzają się punktowe źródła światła umieszczone przy każdym stopniu lub wzdłuż ścieżki. Efektowne i praktyczne są również płaskie lampy wbudowane w nawierzchnię, po których można chodzić, a nawet jeździć. Często są one wyposażone w ażurowe przesłony dające ciekawe efekty świetlne. Ścieżki można też oświetlać światłem odbitym od rosnących obok roślin.

Taras lub altanę najlepiej oświetlić podobnie silną lampą umieszczoną nad głową lub kinkietem zamocowanym około 2 metrów nad ziemią. Padające z góry światło nie będzie oślepiało, a jedynie rozpraszało zmrok. Z kolei trawnik oświetlamy latarniami o wysokości powyżej 2 m lub lampkami wpuszczanymi w grunt, po których można bezpiecznie jeździć kosiarką.

Ogrodową instalację warto też wyposażyć w automatyczne włączniki czasowe, które będą ją uruchamiać w wybranych przez nas godzinach. Wygodnym rozwiązaniem są też automaty zmierzchowe, włączające światła, kiedy zapada zmrok. Również lamy z czujnikiem ruchu, które zapalają się dopiero wówczas, kiedy w pobliżu pojawi się człowiek lub zwierzę.


Imię i nazwisko:


Numer telefonu:


Emial:


Miasto:


Ulica:


Treść wiadomości: